×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Tomë Gashi avokat i familjes së 18 vjeçarit të vrarë nga Podujeva

  Insajderi
  23 January 2024 - 14:07
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Avokati Tomë Gashi ka bërë të ditur se do të jetë përfaqësues juridik i Rrahim Fejzullahut, xhaxhait të 18 vjeçarit Lulzim Fejzullahu, i cili dyshohet se është vrarë nga dy bashkëmoshatarë të tij në Podujevë.

  Gashi përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se sot ka dorëzuar autorizimin në Prokurori, Gjykatë dhe IPK.

  Më tej, ai ka theksuar se po presin përgjigje nga këto institucione pasi familja e Lulit kërkon drejtësi.

  Postimi i plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark