×
 • LifeStyle
 • LifeStyle

  Top 10 hotelet më të mira në botë për vitin 2023

  Insajderi
  23 September 2023 - 14:13

  Në faqen e internetit të The World’s 50 Best Hotels, është përpiluar një listë me 50 hotelet më të mira, të votuara nga gazetarë, hotelierë dhe turistë.

  Ja si duket lista e 10 hoteleve më të mira në botë për vitin 2023:

  1.Passalacqua – Moltrasio, Itali


  2. Rosewood – Hong Kong, Kinë
  3. Four Seasons Bangkok në lumin Chao Phraya – Bangkok, Tajlandë
  4. The Upper House – Hong Kong
  5. Aman – Tokio, Japoni
  6. La Mamounia – Marrakech, Marok
  7. Soneva Fushi – Maldive
  8. One&Only Mandarina – Puerto Vallarta, Meksikë
  9. Four Seasons Firenze – Firence, Itali
  10. Mandarin Oriental – Bangkok, Tajlandë

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark