×
 • Sport
 • Botërori 2022

  Trajneri i Kosovës komenton finalen Argjentinë – Francë

  Insajderi
  19 December 2022 - 14:49

  Përzgjedhësi i Përfaqësues së Kosovës, Alain Giresse e ka komentuar humbjen e Francës në finalen e Kupës së Botës nga Argjentina.

  Ish-futbollisti francez, Alain Giresse ishte prezent në stadium, derisa e komentoi pas ndeshjes këtë finale.

  “Po, rikuperohemi. Kemi pasur të gjitha ndjenjat. Kemi vuajtur, pastaj kemi shpresuar dhe besuar, por për fat të keq kjo ndodhi. Kjo lloj ndeshje ishte mbresëlënëse, ishte një ndeshje që do të lë gjurmë”, ka thënë Giresse për mediet franceze. “Skenari i kësaj ndeshje ishte i pabesueshëm”, ka deklaruar Giresse.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark