×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  U akuzuan për mbindërtim- Naim Abazi dhe Mihrije Braha flasin për Insajderin

  Insajderi
  20 September 2023 - 20:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në adresën e Gazetës Insajderi disa qytetarë kanë raportuar se në banesën e çiftit Naim Abazi dhe Mihrije Braha po punohet për një mbindërtim.

  Gazetarja e Insajderit, Altiana ka shkuar për të përcjellë nga afër ato punime. Ajo ka telefonuar gjithashtu edhe çiftin e njohur.

  Ky është versioni i tyre për denoncimin e qytetarëve.

  VIDEO:

  Në anën tjetër, Abazi ka dërguar edhe dy fotografi të gjendjes aktuale të asaj pjese të objektit që sipas tij vërtetojnë të kundërten e akuzave nga qytetarët.

  FOTO:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark