×
 • Lajme
 • Lajme

  U kap duke kryer vjedhje, arrestohet 33 vjeçari në Obiliq

  Insajderi
  22 May 2024 - 18:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka kapur në flagrancë duke kryer vjedhje një burrë në Obiliq. I njëjti më pas është arrestuar.

  “Sot rreth orë 12:00, nga zyrtarët policor të stacionit të Obiliqit, është arrestuar në flagrancë një person për veprën tentim vjedhje”.

  Më tutje në njoftim thuhet se i dyshuari ishte në kërkim edhe për dy raste tjera të vjedhjeve.

  “Personi i dyshuar ishte identifikuar dhe ishte në kërkim për dy raste të vjedhjeve, që kanë ndodhë në një market në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq, me datat 9 dhe 21 maj 2024″.

  I dyshuari është me inicialet N.T, 33 vjeçar.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark