×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  U rrokullis me traktor, vdes një person në Klinë

  Insajderi
  20 September 2023 - 09:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një person ka vdekur në Klinë si pasojë e lëndimeve të marra pasi u rrokullis me traktor në pyll.

  Rasti është duke u hetuar nga policia.

  “Fsh. Qabiq, Klinë. 19.09.2023 – 12:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrotulluar me traktor në pyll dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në Spitalin e Pejës dhe më pas nga mjekët është informuar se viktima ka vdekur. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark