×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  U tha se është shtatëzënë, Vivien tregon të vërteten

  Insajderi
  07 April 2023 - 09:23

  Vivien dhe Getinjo janë ndër personat më të komentuar ditëve të fundit në rrjet.

  Fillimisht u aludua për një krizë, pasi të dy e hoqën njëri tjetrin nga Instagrami, mirëpo Vivien përmes një story tregoi që nuk është e vërtetë.

  Sot gjatë ditës qarkulloi një tjetër thashethem kinse Vivien është shtatzënë.

  Mediat online në Tiranë raportuan këtë gjë duke u thirrur në burime të sigurta pranë dyshes.

  Mirëpo kjo nuk qenka e vërtetë dhe këtë e tha vetë Vivi gjatë një prononcimi.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark