×
 • Sport
 • Sport

  Vajza që futi në burg Dani Alves tregon detajet e tmerrshme të përdhunimit

  Insajderi
  31 May 2023 - 23:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Futbollisti i famshëm brazilian Dani Alves ka katër muaj që është akuzuar për përdhunim, ndërsa tani vajza që e akuzoi ka folur dhe ka publikuar detajet e tmerrshme të përdhunimit.

  Përfaqësuesi brazilian u arrestua në Spanjë më 20 janar dhe u transferua menjëherë në burgun e Brians 2, ku pret përfundimin e gjyqit.

  Kërkesa e tij për t’u liruar me kusht për katër muaj u refuzua sepse ai mund të ikte në Brazil, shtet i cili nuk ka një marrëveshje ekstradimi me Spanjën.

  Alves akuzohet se ka përdhunuar një vajzë 23-vjeçare në një nga tualetet e një klubi nate në Barcelonë më 30 dhjetor 2022.

  Madje braziliani e ka ndërruar deklaratën e tij pesë herë dhe sipas versionit të fundit të ngjarjeve, ai ka qenë i ulur në tualet dhe ajo iu afrua dhe u hodh drejt tij.

  Identiteti i vajzës është i mbrojtur për shkak të hetimeve, por ajo ka folur për emisionin En Boca de Todos që transmetohet në televizionin Cuatro.

  Ajo dërgoi një email që u lexua nga një spikere televizive, në të cilën përshkruante detajet e tmerrshme të përdhunimit.

  “Më u afrua në një klub nate dhe më pyeti nëse e di se kush ishte. Unë i thashë që nuk e dija, dhe ai m’u përgjigj se quhej Dani dhe po luante bowling. Pas kësaj më kapi dorën dhe ma vuri te organi i tij gjenital. Ai më tha të shkoja me të dhe unë i thashë se nuk doja. Kisha frikë se do të më fuste diçka në pije ose do t’i bënte diçka shokut tim”, tha ajo.

  Por pas një kohe të shkurtër ajo pranoi të shkonte me të.

  “Nuk e dija se ku po më çonte, vendosa të shkoja në rrugë apo në seksionin e VIP-ave. Thjesht u gjendëm papritur në tualet. Ishte një hapësirë ​​e ngushtë, vetëm një tualet dhe një lavaman. Madje nuk e kuptoi se çfarë po ndodhte dhe kur u ktheva, ai e kishte mbyllur derën. Nuk e di as nëse e mbylli atë,” shkroi ajo në një email dhe më pas kujtoi atë që ndodhi për 17 minuta në tualet.

  “Më ngriti fustanin dhe më bëri të ulem në pe*isin e tij. Thashë se nuk doja, por më pas më shtriu në dysheme. U trondita. Më kujtohet shumë mirë tatuazhi i tij. Mendova: “Ky njeriu do të më lëndojë shumë’… Unë jam ende e tronditur nga imazhi dhe tatuazhi i tij”, kujton vajza me detaje të tmerrshme.

  Alves tani përballet me një dënim maksimal prej 12 vitesh burg për këtë arsye dhe procesi gjyqësor duhet të përfundojë në muajt e ardhshëm.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark