×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes një person, u vetaksidentua me motor në magjistralen Gjakovë-Prizren

  Insajderi
  07 May 2023 - 15:47

  Një person ka humbur jetën soi shkak i vetaksidentit me motoçikletë në magjistralen Gjakovë-Prizren. Ngjarja ka ndodhur përgjatë së dielës.

  Lajmin e ka bërë të ditur komandanti rajonal i Trafikut Rrugor i Policisë së Kosovës në Gjakovë, Albin Sahatqija.

  “Një motoçiklist i moshës 33-32 vjeçare, i cili ka qenë pa helmetë e ka humb kontrollin. Ai ka qenë duke udhëtuar në drejtim të Gjakovës pasi ka kaluar rrethrrotullimin është rrëzuar nga motori dhe ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve”, ka njoftuar ai.

  Sipas tij, trupi i viktimës është dërguar në obduksion.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  30 September 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark