×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Vetaksident në Podujevë, vdesin dy persona

  Insajderi
  16 September 2023 - 22:30

  Dy persona kanë vdekur pasi nuk kanë arritur t’i mbijetojnë plagëve të marra pasi u vetakssidentuan në rrugën që lidhë fshatin Sfeqël me fshatin Shajkoc të komunës së Podujevës.

  Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

  Si pasojë e aksidentit tre persona kanë pësuar lëndime të rënda trupore. Dy nga personat e lënduar nuk kanë arrit të përballojnë plagët e shkaktuara nga aksidenti dhe të njëjtit kanë vdekur. Vdekjen e viktimave e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje”, tha Ahmeti.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark