×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  Vetura për pak sa nuk e shkel fëmijën- rruga “Hasan Prishtina” në Obiliq e rrezikshme për kalimtarët

  Insajderi
  24 April 2024 - 14:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Rruga “Hasan Prishtina” në Obiliq po rrezikon kalimtarët.

  Në pamjet që ka dërguar prindi i një fëmije, shihet se jeta e këtij të fundit rrezikohet sapo zbret nga një kombi-bus, shkruan Gazeta Insajderi.

  Në zonën ku është paraparë ndalimi i autobusëve dhe mjeteve të tjera lëvizëse, nuk ka zebra për kalimin mëtanë rrugës.

  Prindi i fëmijës i ka thënë Insajderit se fëmija i tij vinte nga shkolla me kombi-bus.

  I njëjti ka bërë me dije se në nëntor të vitit që shkoi ka bërë kërkesë pranë Komunës së Obiliqit për zebra në atë zonë, mirëpo s’ka marrë ende ndonjë përgjigje. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark