×
 • Lajme
 • Lajme

  Vetura shkel dy këmbësore në Prishtinë

  Insajderi
  18 May 2016 - 19:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites së të mërkurës në Prishtinë. Dy femra janë goditur nga një veturë në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, afër Hotel Baci, teksa po kalonin rrugën në zebra.

  Sipas Gazetës Express, në vend të ngjarjes ka dalë menjëherë policia dhe ndihma e shpejtë, e cila ka marrë dy femrat e lënduara për t’i dërguar në spital./Insajderi.com

  aksi2

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark