×
 • Sport
 • Sport

  VIDEO: Përqafimi i përzemërt i Beckham, me Antonellën, gruan e yllit Lionel Messi…

  Insajderi
  24 July 2023 - 17:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lionel Messi i bëri fillimin perfekt, magjik mandatit të tij te Inter Miami, me argjentinasin që hyri si zëvendësues në minutën e 54-të kundër Cruz Azul në Kupën e Ligës dhe e bëri rezultatin 2-1 për skuadrën e tij, me një goditje dënimi mjeshtërore në minutën e 94-të .

  Pas përfundimit të ndeshjes, David Beckham dhe bashkëshortja e tij Victoria, u përqafuan ngrohtësisht me bashkëshorten e dashur të yllit argjentinas, Antonella Roccuzzo, e cila po festonte fitoren e parë të bashkëshortit të saj me Inter Miami.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark