×
 • Showbiz
 • Show

  Vivien shtatzënë për herë të parë?

  Insajderi
  30 May 2023 - 21:20

  Vivien dhe Getinjo pak kohë pas daljes nga shtëpia e BBVK, njoftuan se i dhanë fund lidhjes së tyre.

  Por së fundmi një video që Vivi ka ndarë në Instagram, ka shfaqur dyshime.

  Vivi shfaqet me barkun e rrumbullakosur e madje në një moment vendos dorën.

  Kaq ka mjaftuar që aludimet për një shtatzani të shtohen. Plus veshja serioze dhe e mbyllur në pjesën e barkut, shton edhe më shumë dyshimet.

  Gjithsesi kjo nuk është ende e konfirmuar.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark