×
 • Showbiz
 • Show

  Vjen një reagim nga Mërgim Berisha pas daljes së Vesës nga BBVK

  Insajderi
  28 November 2023 - 16:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë po aq të përfolur sa veten e saj.

  Pra Mërgimi me hyrjen e Vesës në BBVK u përmend pothuajse çdo ditë nga mediat kosovare.

  Që prej momentit kur Vesa rrëfeu historinë e plotë , pra versionin e saj të lidhjes së dashurisë, Mërgimi u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale.

  E vetmja që postonte dhe ishte aktive në rrjete sociale ishte bashkëshortja e tashme e Mërgimit dhe ish shoqja e Vesës , Edona.

  E prime e kaluar Vesa u eleminua nga shtëpia e BBVK , e me daljes e saj duket sikur Mërgimi ‘u shlirua’ dhe nuk ndihet më në ethe.

  Sot gjatë ditës ai postoi një foto krahë bashkëshortës së tij Edonës.

  Veprim ky i cili po duket tendencioz ndaj Vesës, e cila tashmë mund të shoh çdo veprim të Mërgimit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark