×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  ‘Vlon’ rrjeti, çka ka ndodhur mes Butrintit e Don Xhonit?

  Insajderi
  04 July 2023 - 12:33

  Butrint Imeri festoi ditëlindjen. 

  Ndërrimin e akrepave të orës me të hyrë në 3 korrik, ai e priti në një festë private luksoze në Shqipëri krah shumë fytyrave publike.

  Aty ishin edhe emra që nuk është se i kemi parë shpesh me Butrintin por mungoi ‘vëllai i tij’, Don Xhoni.

  Reperi nuk u pa askund dhe për më tepër as nuk uroi në rrjete sociale. 

  Ndjekësit kanë ngritur pikëpyetjet e tyre për arsyet përse mungoi Don Xhoni në festë dhe me një urim në rrjete sociale. 

  Dyshimet janë shtuar me një video sot pasdite vonë, ku reperi shfaqet në oborrin e shtëpisë. 

  Çfarë mund të ketë ndodhur? Një rastësi apo diçka që nuk dihet? Le të presim edhe pak për të kuptuar më shumë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark