×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Xhensila reagon pas lajmeve për pritje të ëmbël

  Insajderi
  10 April 2023 - 22:49

  Xhensila ka qenë në vëmendje të mediave që prej mbrëmjes së djeshme duke u përfolur për një shtatzëni. Thashethemet nisën nga festa e 30-vjetorit të këngëtares, e cila festoi mes miqve dhe njerëzve të dashur.

  Mirëpo në fotot nga ditëlindja Xhensila dukej me barkun e fryrë dhe kaq u desh të përflitej për pritje të ëmbël.

  Megjithatë reagimi i Xhensilës nuk ka vonuar dhe sot ajo përpos ka postuar disa foto ku shihet me barkun e sheshtë, e ka mohuar lajmin edhe me një status ku shkruan: “Pupupu filluan prap”.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark