18:44 - 28 Nëntor 2022

Brazili ka kaluar në epërsi ndaj Zvicrës 1:0.

Casemiro ka shënuar supergol për Brazilin.

GOLI:

Tetë minuta pa përfunduar ndeshja brazilianët kanë gjetur golin dhe nëse ndeshja mbyllet me këtë rezultat atëherë Brazili do të kualifikohet tutje në Kupën e Botës.