×
 • Lajme
 • Lajme

  Zbardhet lista e De Biasit, ja risitë e kombëtares kuqezi

  Insajderi
  21 May 2016 - 11:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Italiani tha se pjesëmarrja në një kompeticion i tillë është një rast unik për Kombëtaren Shqiptare, të cilin duhet ta shfrytëzojmë për të dhënë maksimumin për të grumbulluar pikët që na duhen.

  Ndër të tjera, De Biazi u kërkoi gazetarëve të mos e pyesin në lidhje e lojtarët që nuk janë ftuar.

  “Mos më pyesni përse nuk kam marrë këtë apo pse kam marrë atë. Pasi kam përzgjedhur lojtarët të cilët më duhen për Europian dhe që na kanë sjellë deri këtu“, tha tekniku italian.

  27 lojtarë janë grumbulluar, por vetëm 23 prej tyre do të udhëtojnë drejt Francës. /Insajderi.com

  kuqezi

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  13 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark