×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Zhaklin Lekatari reagon pasi nuk mori ftesë për dasmën e Arbanës dhe Edit

  Insajderi
  17 June 2023 - 09:18

  Zhaklina Lekatari ka qenë opinionistja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2.

  Ajo ishte e ftuar së fundmi në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas” bashkë me Kristi Aliajn, ku mes tjerash u diskutua edhe dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt.

  E njëjta theksoi se nuk ka marrë ndonjë ftesë dhe se në këtë kohë nuk do të mund të shkonte për shkak të angazhimeve që ka.

  Foto: Screenshot/YouTube

  Pjesë nga biseda në studio:

  Donaldi: A të kanë ftuar?

  Kristi: Si ta them… nuk më kanë ftuar.

  Romeo: Po ti Zhak?

  Zhaklina: Jo, nuk më kanë ftuar.

  Donaldi: Po Arbri do jetë?

  Zhaklina: Nuk e di.

  Donaldi: Po ç’është ky seksizëm?

  Zhaklina: Nuk është seksizëm. Ka të bëjë me marrëdhënie personale, të cilat ndoshta me Arbrin i kanë më të zhvilluara dhe me mua pak më të largëta.

  Donaldi: Çfarë po thua, prisja të thoshe seksizëm.

  Kristi: Sepse Zhaklina është person ‘non grata’.

  Romeo: Nëse sonte të vjen një mesazh ‘të harruam fare, merr avionin dhe hajde.

  Zhaklina: Jo, sepse kam angazhime këtë fundjavë dhe nuk mund të ndërpres angazhimet e mia që të marr avionin dhe të shkoj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark