×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Zhduket një grua në Fushë Kosovë

  Insajderi
  15 December 2023 - 09:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një grua nga Fushë Kosova është zhdukur me 11 dhjetor, ndërsa është raportuar dje në polici.

  Viktima është larguar nga shtëpia dhe familjarët e saj nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

  Rasti në procedurë hetimore.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark