×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Zhduket një grua në Fushë Kosovë

  Insajderi
  28 February 2023 - 09:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një grua në Fushë Kosovë.

  Ndërsa rasti është duke u hetuar.

  Njoftimi i plotë:

  Fushë Kosovë 25.02.2023-16:30. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se viktima femër kosovare që nga data e lartcekur është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark