×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Zhduket një person, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për ta gjetur

  Insajderi
  26 April 2023 - 16:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një personi që është raportuar si i zhdukur. Bëhet fjalë për 38-vjeçarin, Samir Puza nga Peja.

  Policia ka kërkuar nga kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të zhdukur në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

  Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

  192 dhe 080019999 (pa pagesë)

  039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë

  E-mail adresa: [email protected]

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark