×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Zjarri në Tregun e Gjelbër – deklarohen nga policia

  Insajderi
  08 June 2023 - 23:04

  Një pjesë e Tregut të Gjelbër në Prishtinë është kapluar nga zjarri në mbrëmjen e sotme.

  Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti ka konfirmuar për Insajderi se deri tani raportohet vetëm për dëme materiale.

  Ajo shtoi se policia e zjarrfikësit ende ndodhen në vendin e ngjarjes.

  “Sot rreth orës 22:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në tregun e gjelbërt në Prishtinë. Në vendngjarje janë zjarrfiksit dhe policia të cilët po merren me rastin. Bazuar në të dhënat e deritanishme, është raportuar vetëm për dëme materiale”, ka thënë Ahmeti për Insajderi.

  Ndërsa ende nuk dihet se prej çka u shkaktua zjarri.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark