×
 • Sport
 • Sport

  Zyrtare: Alain Giresse ia jep shansin talentit nga Kosova – klubi i tij e konfirmon ftesën për ndeshjet e marsit

  Insajderi
  17 March 2022 - 20:02

  Tashmë është mësuar emri i futbollistit të parë që zyrtarisht është ftuar nga Kombëtarja e Kosovës për ndeshjet e marsit..

  Ishte Hajduku që përmes një postimi në “Twitter”, konfirmoi ftesën e marrë të Sahitit për herë të parë nga Kosova.

  “Emir Sahiti është ftuar për herë të parë nga Kombëtarja e Kosovës, që zhvillon dy miqësore në pushim internacional”, shkroi klubi.

  Ndërkohë, Kosova do zhvillojë ndeshjen e parë në “Fadil Vokrri” ndaj Burkina Faso dhe pastaj do jetë mysafir i Zvicrës.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark