×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  “9 persona ishin brenda, 3 u lënduan” – Policia jep detaje për rënien e ashensorit në “Emshir”

  Insajderi
  10 April 2023 - 14:24

  Tre persona janë lënduar mbrëmë në lagjen Emishir si pasojë e rënies së ashensorit, shkruan Insajderi.

  Të njëjti kanë pranuar tretman mjekësor.

  Detaje ka dhënë zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti e cila ka konfirmuar se gjithsej në të ndodheshin 9 persona.

  “Dje rreth orës 19:00 kemi pranuar informatën për një incident (rënie e ashensorit) në lagjen Emshir në Prishtinë, saktësisht në një ndërtesë në rrugën “Hysni Gashi” ku janë lënduar 3 nga 9-të personat të cilët ishin në një ashensor”, ka konfirmuar Ahmeti për Insajderin.

  Ajo ka bërë me dije që policia në koordinim me prokurorinë dhe institucionet kompetente po merren me rastin.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark