×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  90-vjeçarja “shokohet” kur sheh njeriun që i ngjan Adem Jasharit, pasi i kishte mbetur pikë ta takonte

  Insajderi
  27 November 2022 - 20:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Këtë javë, në emisionin Kojshia Show ishin dy mysafirë shumë të veçantë, njëri aktor që interpreton Skënderbeun, pra bëhet fjalë për Xhevat Limanin dhe ish-ushtarin e UÇK’së Bekim Hoti, ku ky i fundit ngjanë shumë me komandantin legjendar Adem Jashari.

  Sozia e Adem Jasharit, në këtë emision befasohet nga një nënë 90-vjeçare, e cila mbeti e habitur kur e pa ngjashmërinë e tij me komandantin legjendar. Lokes i kishte mbetur pikë në zemër që ta ushqente me bukë komandantin legjendar, andaj, ajo kishte sjellë një bukë në emision, të cilën ia dhuroi ish-ushtarit të UÇK’së, Bekim Hoti.

  Ndiqeni minutën e 41 të emisionit për ta parë këtë moment:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark