×
 • Showbiz
 • Show

  A është në një lidhje dashurie me Era Istrefin? Don Xhoni intrigon publikun me përgjigjen

  Insajderi
  07 November 2022 - 16:20

  Don Xhoni ishte një nga të ftuarit e autores dhe moderatores Luana Vjollca në puntatën e parë të spektaklit “Zemër Luana”.

  Prej kohësh përflitet për një lidhje dashurie të mundshme mes reperit dhe këngëtares shqiptare Era Istrefi, akoma edhe më shumë pas publikimit të këngës “Hala”.

  Mirëpo Don Xhoni vendosi të flasë për “Zemër Luana”, në sfidën e tij brenda zemrës së madhe përballë pyetjeve pikante mbi vajzat e njohura të showbizit që është parë pranë tyre.

  Edhe pse tha se me asnjërën prej tyre nuk ka patur një lidhje, kur u pyet për Era Istrefin ai tha se ata kanë një “marrëdhënie perfekte”, si perfekte? “Perfekte”, tha Don Xhoni duke shtuar kuriozitetin në publik.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark