14:52 - 07 Mars 2021

Edhe pas daljes nga Për’puthen, Melisa vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe në rrjet.

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka folur për jetën private dhe atë profesionale.

Në rubrikën “60 sekonda”, Melisa është pyetur rreth Andit. “A ke pasur marrëdhënie intime me Andin?”, i tha gazetari. Ish-konkurrentja nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë prerë “Jo”.

Kujtojmë se ajo dhe Andi përfliten për një lidhje dashurie, mirëpo dyshja e kanë mohuar. Megjithatë, ata janë kapur shpesh mat.