×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “A ke q* najsen”, Alban Skënderajt i bëhet pyetja provokuese në koncert

  Insajderi
  16 August 2023 - 12:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Alban Skënderaj është një këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, ku koncertet e tij janë shumë të frekuentuara nga të rinjtë.

  Por diçka e sikletshme i ka ndodhur në një performancë të tij në një nga klubet e kryeqytetit. Një fans duke përdorur aplikacionin SnapChat, i ka drejtuar një pyetje provokuese dhe i ka treguar telefonin këngëtarin.

  Teksa sheh atë që është shkruar, Albani për një çast drejton gishtin nga djali në fjalë dhe më pas vijon performancën.

  Kujtojmë që kjo pyetje iu është bërë edhe këngëtarëve të tjerë si Mozzik, Mc Kresha, Lyrical Son, apo edhe Finem.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark