00:03 - 27 Nëntor 2022

Në “Duelin Botëror”, trajneri Ismet Munishi e ka komentuar fitoren e Argjentinës ndaj Meksikës. Ai tha se “e shijova golin e Messit.

Unë jam shumë moti me Argjentinën dhe sot luajnë shumë mirë. Ai duhet të veprojë kështu si lider i skuadrës me stilin e tij të cilin të gjithë e njohim”.

Kjo është nata e tetë e emisionit “Dueli Botëror” i cili do zgjasë deri në në finalen e madhe të Kupës së Botës.

Edhe në netët në vazhdim do të ketë të ftuar të ndryshëm nga bota e sportit dhe jo vetëm, të cilët në fokus kryesor do ta kenë diskutimin për Kampionatin Botëror.