×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  AAK nesër mban konferencë për media

  Insajderi
  21 August 2023 - 21:46

  Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur një konferencë për medie gjatë ditës së nesërme.

  Kështu ka bërë të ditur kjo parti përmes një komunikate dërguar medieve.

  Arsyeja nuk tregohet, ndërsa vetëm është mësuar që e njëjta do të mbahet në selinë e vetë partisë, në Ulpianë.

  Njoftimi i plotë:

  Të nderuara media,

  Nesër, më datë 22 gusht, me fillim në ora 11:00, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. Konferenca mbahet në selinë qendrore të Aleancës, në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

  Ju ftojmë ta ndiqni këtë ngjarje!

  Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun 

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark