×
 • Showbiz
 • Show

  Adriana Matoshi pozon me bikini nga pushimet në Egjipt

  Insajderi
  28 May 2023 - 15:50

  Duke qenë artiste, ajo ja lejon vetës që shpeshherë të dalë nga petku i deputetes.

  Posti i deputetes e obligon që të jetë më formale, por profesioni i saj dhe ajo çfarë ajo përfaqëson në jetën publike, i jep lirinë e të shprehurit dhe paraqiturit pa e çfarë kokën për protokollet e politikës.

  Kjo është Adriana Matoshi, aktorja yll, e cila së fundi po kalon ca ditë të mrekullueshme pushimi në Egjipt.

  Siç dihet, Adriana këtë udhëtim e ka ndërmarrë me miken dhe kolegen e saj Arjola Demiri.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark