×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Afër dy mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

  Insajderi
  24 August 2023 - 09:55

  Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 955 gjoba trafiku në vendin tonë.

  Gjatë 24-orëvekanë ndodhur 23 aksidente me të lënduar dhe 57 me dëme materiale.

  Ndërsa janë arrestuar 16 persona dhe 13 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark