×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Aksident i rëndë në magjistralen Pejë-Deçan

  Insajderi
  29 August 2023 - 09:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Deçan-Pejë.

  Një veturë është rrokullist në rrugën mes fshatrave Strellc-Lybeniq.

  Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

  Një person ka mbetur i lënduar nga ky aksident.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark