×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Aksident me fatalitet në rrugën Llapnasellë -Graqanicë, një i vdekur dhe një i lënduar rëndë

  Insajderi
  16 September 2023 - 22:41

  Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën Llapnasellë-Graçanicë. Një person ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve të marra, ndërsa një tjetër është lënduar rëndë.

  Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në QKUK.

  Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti,

   “Sot rreth orës 16:30 kemi pranuar informatën se në rrugën Llapnasellë -Graqanicë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, dy automjete, të cilat kanë qenë në lëvizje. Si pasojë e aksidentit lëndime  trupore kanë pësuar dy persona, një prej tyre nuk kanë arritë të përballojnë plagët dhe i njëjti ka ndërruar jetë ”, ka thënë Ahmeti.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark