×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Aksident mes veturës dhe kamionit në Komoran, ka të lënduar

  Insajderi
  14 September 2023 - 23:27

  Mbrëmjen e së enjtes ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture e kamioni në Komoran.

  Nga ky aksident lëndime trupore ka pësuar një person, i cili më pas është dërguar për trajtim mjekësor.

  Këtë për Insajderin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

  Rreth orës 21:40, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë (fshati Komoran). Njësitet policore nga vendi i ngjarjes njoftojnë se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë. Si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. Policia është duke kryer procedurat e nevojshme në vend-ngjarje”, tha Krasniqi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark