16:06 - 05 Korrik 2022

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë më konkretisht në rrugën “Agim Ramadani”, shkruan Insajderi.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Insajderi në aksident janë përfshirë tri vetura.

Në vendin e ngjarjes shihet autoambulanca dhe policia e Kosovës.

Insajderi do t’ju mbajë të informuar lidhur me rastin…