×
 • Showbiz
 • Show

  Alba publikon foto të pushimit nga Meksika

  Insajderi
  26 February 2024 - 16:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë me familje.

  Kështu bëri të ditur vet ajo teksa ndau foto dhe video me motrën dhe nënë e saj.

  Po ashtu edhe vet Alba dukej më në qejf dhe në humor të mirë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark