×
 • Sport
 • Sport

  Albion Rrahmani ftohet nga Giresse

  Insajderi
  11 June 2023 - 19:56

  Përzgjedhësi Alain Giresse e ka ftuar në grumbullimin e Përfaqësueses sulmuesin e FC Ballkani, Albion Rrahmani.

  Ai do t’i bashkohet ekipit sot dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit për dy ndeshjet kualifikuese kundër Rumanisë dhe Bjellorusisë.

  Albioni gjatë edicionit të sapopërfunduar spikati me lojëra të mira dhe ishte golashënuesi më i mirë në Albi Mall Superligë. Ai ka qenë pjesë e Dardanëve edhe në grumbullimin e muajit mars. /Zeri.info

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark