×
 • Lajme
 • Lajme

  Ambasada e Kosovës në Gjermani sqaron për qytetarët e Kosovës udhëtimet nga 1 janari

  Insajderi
  17 October 2023 - 14:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje lidhur me liberalizimin e vizave.

  Kanë bërë me dije se liberalizimi i vizave po afrohet, e kjo do të thotë që qytetarët e Republikës së Kosovës tani do të kenë mundësinë e udhëtimit pa vizë për qëndrime afatshkurtra, duke përfshirë vizitat turistike dhe udhëtimet për të vizituar familjarët, disa herë brenda vitit.

  Përdorni këto informacione për të udhëtuar me sukses dhe pa vështirësi:

  Mund të jetë një grafik i harta dhe teksti
  Mund të jetë një vizatim i harta dhe teksti
  Mund të jetë një imazh i harta dhe teksti

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark