×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Ambasada e Zvicrës në Kosovë e uron kombëtaren e saj për fitoren kundër Serbisë

  Insajderi
  03 December 2022 - 09:32

  Ambasada e Zvicrës në Kosovë e ka uruar kombëtaren e saj për fitoren kundër Serbisë.

  “Urime ekipit zviceran të futbollit. Zvicër-Serbi 3:2”, thuhet në shkrimin e ambasadës, transmeton Gazeta Insajderi.

  Zvicra ka fituar mbrëmë kundër Serbisë, dhe rolin kyç në lojë e kishin dy lojtarët shqiptarë, Xherdan Shqiri dhe Granit Xhaka.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark