×
 • Lajme
 • Lajme

  Ambasadori suedez viziton familjen e Liridona Ademajt, lavdëron reagimin e shpejtë të Policisë së Kosovës

  Insajderi
  03 December 2023 - 23:55

  Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund, ka vizituar familjen e Liridona Ademajt, e cila u vra të mërkurën e 29 nëntorit.

  Westerlund me anë të një postimi në llogarinë e tij në platformën X, ka përshëndetur reagimin e shpejt të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës për sjelljen e të dyshuarve para drejtësisë

  “Sot në mëngjes vizitova familjen Ademaj në Rracaj për të përcjellë ngushëllimet e mia të përzemërta për vrasjen e tmerrshme të anëtarit të familjes së tyre Liridona, bashkëqytetare suedeze. Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës për sjelljen e të dyshuarve para drejtësisë”, shkroi Westerlund.

  @insajderiofficial #Kosova #shqipe #fyp #fypシ゚viral #kosovo🇽🇰 #naimmurseli #liridonamurseli #viralkosova #shqiptar #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #liridonademi ♬ original sound – GazetaInsajderi

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark