×
 • Showbiz
 • Show

  Arbana Osmanit i del zbuluar sekreti i veshjeve të skenës

  Insajderi
  23 May 2023 - 19:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ka shumë personazhe (edhe në botë) që nuk e kanë kompleks të ripërsërisin veshjet e tyre në evente ose kudo ata qofshin.

  Kate Middletone është një prej personazheve që riciklon veshjet e saj dhe që çdo herë komentohet për mirë nga kuratorët e modës.

  Të njëjtën gjë ka bërë dhe prezantuesja Arbana Osmani.

  Një prej fustaneve që ja kemi parë të veshur gjatë një prime të Big Brother, ka zgjedhur ta veshë atë edhe në përditshmëri.

  Moderatorja ndodhet në Itali dhe siç ua kemi bërë me dije në fund të qershorit do të kurorëzojë në martesë dashurinë e saj me Eduart Grishaj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark