11:20 - 20 Nëntor 2022

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në këtë mënyrë, ajo i jep mundësinë fansave të dinë sa më shumë rreth jetës së saj.

Së fundmi, në një “Ask me a question” në Instagram, ajo ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit.

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”.

Arbana është përgjigjur se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë.