×
 • Showbiz
 • Show

  Arbenita e “palon” sërish Unikkatilin, ia publikon dëshmitë

  Insajderi
  22 October 2023 - 18:47

  Po vazhdon “drama” mes modeles Arbenita Ismajli dhe reperit Unikkatil.

  Modelja Arbenita Ismajli e ka quajtur Unikatilin “burrec” në një Instastory të publikuar.

  Po ashtu i ka kërkuar që të mos merret më me të, pasi i thotë se ai “e ka filluar gjithë këtë”.

  Reperi e ka mohuar se i ka shkruajtur modeles. Ai tha se biseda me të ishte e montuar dhe se kjo mund të vihet re nga tiku blue që verifikon llogarinë e reperit në Instagram.

  I njëjti e quajti modelen “lladup”.

  Më pas ajo ka publikuar mesazhin e shkëmbyer me reperin.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark