×
Show

Ardian Bujupi me këngë dhe videoklip të ri

Insajderi
06 February 2016 - 14:39

“Ardicted”  titullohet kënga më e re e këngëtarit me origjinë shqiptare Ardian Bujupi të cilën e ka publikuar të premten mbrëma në kanalin e tij zyrtar në “Youtube”.

Kënga “Ardicted” është pjesë e albumit i cili titullohet po ashtu “Ardicted”

Ardian Bujupi është këngëtar me origjinë shqiptare i cili karrierën e tij është duke e zhvilluar në Gjermani.

24 vjeçari u bë i njohur  me kualifikimin e tij në vendin e tretë të spektaklit të madh gjerman të muzikës DSDS./Insajderi

https://www.youtube.com/watch?v=eav69UZcTkk

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark