×
 • Sport
 • Sport

  Armando Broja shënon gol kundër Fulham

  Insajderi
  02 October 2023 - 21:24

  Armando Broja ka shënuar gol kundër Fulham.

  Pas një gabimi të Ream, mbrojtësin të Fulahm, Broja e ka shfrytëzuar rastin dhe ka quar në 2-0 rezultatin.

  Sulmuesi shqiptar realizoi në minutën e 19’të.

  GOLI:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark