×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestimi i pronarit të portalit në Skenderaj, reagon Sheholli

  Insajderi
  01 February 2024 - 16:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Drejtuesi i Institutit për Afirmimin e Marrëdhënieve Ndëretnike, Fatmir Sheholli ka reaguar pas lajmit për arrestimin e pronarit të portalit në Skenderaj.

  Sheholli ka thënë se nga sot kushdo që përmend emrin e tij duke shpifur e gënjyer njësoj sikurse pronari i këtij portali sipas tij do të përfundojë prapa grilave.

  “Nga sot çdo shpifje e montim e gënjeshtër do ta denoncoi në polici te shtetit tonë!”, shkroi ai në Facebook.

  Reagim i plotë:

  Deri tani kam duruar shpifje e ofendime e genjeshtra duke konsideruar që disa matrapaz do të reflektojn dhe do të kuptojn që gënjeshtrat nuk kalojn.

  Nga sot e tutje kush merret me shpifje, montime, gënjeshtra etjera e që përmend emrin tim në kontekst të çfardo gënjeshtre apo montimi do të përfundoi në BURG si ky shpifësi T.S – pronar i një portali lokal në Skenderaj.

  Nga sot çdo shpifje e montim e gënjeshtër do ta denoncoi në polici te shtetit tonë!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark