×
 • Lajme
 • Aktuale

  Arrestohen katër persona për sulm fizik ndaj një personi në Drenas

  Insajderi
  13 December 2023 - 10:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka njoftuar se katër të dyshuar meshkuj kosovarë janë arrestuar pas një sulmi fizik ndaj një viktime mashkull në Drenas.

  Njoftimi i policisë thotë se incidenti ndodhi më herët dhe viktima ka marrë trajtim mjekësor.

  “Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që ditë më parë kishin sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policës së Kosovës.

  Sipas vendimit të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark